POS GUIDE
L1/ LISTWA DO PÓŁEK BEZ RANTU

Listwa półkowa stosowana do oznakowania ciężkiego towaru. Brak rantu pozwala ściagać towar bez konieczności jego unoszenia. Stosowana również przy małych opakowaniach nie zasłania produktów). Listwa wykonana z bezbarwnego lub białego tworzywa. Opcjonalnie perforacja pozwalająca na zmianę długości. Na froncie nadruk technika sitodruku. Mocowanie za pomocą taśmy piankowej lub magnetycznej.

L2/ LISTWA DO PÓŁEK BEZ RANTU - Z KIESZENIĄ

Listwa półkowa stosowana do oznakowania ciężkiego towaru. Brak rantu pozwala ściagać towar bez konieczności jego unoszenia. Stosowana również przy małych opakowaniach (nie zasłania produktów). Listwa wykonana z bezbarwnego tworzywa. Opcjonalnie perforacja pozwalająca na zmianę długości. Na froncie nadruk technika sitodruku. Bezbarwny front pozwala na wsunięcie np. cenówki. Mocowanie za pomocą taśmy piankowej lub magnetycznej.

L3/ LISTWA DO PÓŁEK Z RANTEM

Listwa półkowa stosowana do oznakowania towaru. Stosowana do większości półek które zakończone są rantem. Listwa wykonana z bezbarwnego lub białego tworzywa. Opcjonalnie perforacja pozwalająca na zmianę długości. Na froncie nadruk technika sitodruku. Mocowanie za pomocą taśmy piankowej lub magnetycznej.

L4/ LISTWA DO PÓŁEK Z RANTEM - Z MAŁĄ KIESZENIĄ

Listwa półkowa stosowana do oznakowania towaru. Stosowana do większości półek które zakończone są rantem. Listwa wykonana z bezbarwnego tworzywa. Opcjonalnie perforacja pozwalająca na zmianę długości. Na froncie nadruk technika sitodruku. Niski bezbarwny front pozwala na wsunięcie np. cenówki nie zasłaniając całej wysokości frontu. Mocowanie za pomocą taśmy piankowej lub magnetycznej.

L5/ LISTWA DO PÓŁEK Z RANTEM - Z KIESZENIĄ

Listwa półkowa stosowana do oznakowania towaru. Stosowana do większości półek które zakończone są rantem. Listwa wykonana z bezbarwnego tworzywa. Opcjonalnie perforacja pozwalająca na zmianę długości. Na froncie nadruk technika sitodruku. Bezbarwny front pozwala na wsunięcie np. cenówki. Mocowanie za pomocą taśmy piankowej lub magnetycznej.

L6/ LISTWA NASUWANA NA PÓŁKĘ

Listwa półkowa stosowana do oznakowania towaru. Stosowana do szklanych lub drewnianych półek do których nie możemy przykleić listwy. Wykonana z bezbarwnego tworzywa. Na froncie nadruk technika sitodruku. Mocowanie poprzez wsunięcie na półkę.

L7/ LISTWA NASUWANA NA PÓŁKĘ

Listwa półkowa stosowana do oznakowania towaru. Stosowana do szklanych lub drewnianych półek do których nie możemy przykleić listwy. Wykonana z bezbarwnego tworzywa. Na froncie nadruk technika sitodruku. Mocowanie poprzez wsunięcie na półkę.